CAR-HOUSE ODSZKODOWANIA

MISJA. Car-House Odszkodowania to odpowiedź na problemy i liczne frustracje, z którymi sami wielokrotnie spotkaliśmy się na przestrzeni lat. Właśnie dlatego stworzyliśmy oddział Car-House Odszkodowania, czyli rozwiązanie z którego sami chcielibyśmy korzystać. Od teraz uzyskanie odszkodowania, albo dopłaty do odszkodowania, jest proste, skuteczne, przejrzyste i bezstresowe. Chcemy oszczędzić Twój czas i nerwy.

ZESPÓŁ. Do Państwa dyspozycji oddajemy wyjątkowy zespół specjalistów, złożony z doświadczonych prawników i prawdziwych pasjonatów motoryzacji. Wierzymy, że podstawą udanej współpracy jest wspólna pasja i doskonały kontakt z człowiekiem.

KOMPLEKSOWOŚĆ. To słowo jest dla nas kluczem do sukcesu. Kompleksowe podejście sprawia, że nasi klienci mogą czuć się całkowicie spokojni o swoje pieniądze. Naszą pomocą służymy na każdym etapie procesu dochodzenia odszkodowania. Dokonujemy wstępnej analizy zdarzenia oraz dokumentów, samodzielnie dokonujemy sprawnej i realnej wyceny szkody, wszystko po to, aby nasi klienci czuli się spokojni o należne im odszkodowanie i załatwienie wszelkich formalności.

OFERTA. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, dealerów samochodowych, jak i klientów biznesowych dysponujących dużymi flotami. Zajmiemy się Twoimi sprawami na każdym etapie procesu dochodzenia odszkodowania. Przejmując na siebie wszystkie obowiązki i formalności zadbamy o Twój spokój.

NASZE USŁUGI

  • P+Z – klasa premium + auta zabytkowe
  • OC – odszkodowanie z tytułu OC sprawcy
  • AC – odszkodowanie z tytułu umów Autocasco
+48 883 307 326
odszkodowania@car-house.pl

P + Z - KLASA PREMIUM + AUTA ZABYTKOWE

Odszkodowania za zdarzenia na samochodach marek premium oraz na pojazdach zabytkowych, to niejednokrotnie duże wyzwanie w sporze z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Brak odpowiedniej wiedzy ze strony ubezpieczycieli, dobranie niewłaściwych rzeczoznawców, opinii i wycen, niedostateczne rozeznanie w branży motoryzacyjnej firm zajmujących się dochodzeniem roszczeń, to wszystko w efekcie prowadzi do wypłacania bardzo zaniżonych odszkodowań. Dzięki współpracy z wieloma niezależnymi rzeczoznawcami, którzy są specjalistami w dziedzinie pojazdów zabytkowych i samochodów premium oraz doświadczeniu naszego zespołu prawnego, właśnie takie sprawy stały się naszą specjalnością.A

ODSZKODOWANIE Z OC SPRAWCY

Pomagamy uzyskać odszkodowania z OC sprawcy. Towarzystwa Ubezpieczeniowe często odmawiają wypłaty adekwatnych i zgodnych z wartościami rynkowymi rekompensat. Pomagamy klientom na wszystkich etapach postępowania. Jak zapewne doskonale wiesz, w celu zapewnienia bezpieczeństwa na drogach oraz zagwarantowania pewności uzyskania odpowiedniej rekompensaty za ewentualne następstwa zdarzeń drogowych, polskie prawo nakłada na wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych obowiązek ubezpieczenia OC. Powyższa sytuacja daje możliwość poszkodowanym w wypadku drogowym dochodzenia należnego im odszkodowania bezpośrednio od ubezpieczyciela sprawcy. Niestety zgodnie z obwiązującą praktyką, zakłady ubezpieczeń regularnie zaniżają wysokość świadczeń wypłacanych osobom pokrzywdzonym. Przyjmuje się, że taka sytuacja ma miejsce w zdecydowanej większości przypadków postępowań likwidacyjnych. Wielu poszkodowanych pomimo jawnie krzywdzących decyzji, przyjmuje zaproponowane przez ubezpieczyciela stawki, bądź też godzi się ze stanowiskiem odmownym. Nasz zespół chętnie pomoże Ci przejść przez postępowanie likwidacyjne i będzie stanowił wsparcie w uzyskaniu należnego Ci odszkodowania.

ODSZKODOWANIE Z UMÓW AUTOCASCO

Reprezentując interesy naszych klientów uzyskujemy wysokie zadośćuczynienie, oraz odszkodowanie z umów Autocasco (AC), będące rekompensatą szkód zarówno na osobie, jak i szkód majątkowych powstałych wskutek kolizji lub wypadku komunikacyjnego.

UMÓW SPOTKANIE

Imię

Email

Temat

Telefon

Wiadomość

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.