Auto Detailing

Auto detailing jest dla nas formą sztuki. Widzimy każdy samochód jako inne płótno, którego możemy użyć, aby wyrazić naszą pasję do auto detailingu i odnawiania pojazdu. Niezależnie od tego, czy masz samochód, motocykl, samochód kempingowy, czy łódź, jesteśmy profesjonalnymi pomagającymi w odnowieniu pojazdów w Łodzi i okolicach.

Stale się kształcimy, aby zapewnić, że otrzymasz najlepszą możliwą obsługę, korzystając tylko z najnowszych produktów i sprzętu który możesz również kupić w naszym sklepie.

Car House zadba o wszystkie Twoje potrzeby związane z auto detailiowaniem pojazdu. Oferując najwyższej jakości pielęgnację samochodu, która może obejmować podstawowe mycie i czyszczenie, aż po szczegółowe detale aby pokazać połysk i ochronę na najwyższym poziomie. Wnętrze samochodu, nadwozie, komora silnika, koła i opony, cokolwiek to jest, możemy się tym zająć.

 Jeżeli jesteś zdecydowany zapraszamy do naszego salonu przy ulicy Kasprzaka 6 w Łodzi, bądź skontaktuj się z nami  mailowo: biuro@car-house.pl bądź telefonicznie +48 609 220 001

DLACZEGO AUTO DETAILING W CAR HOUSE?

Zastosowanie szkodliwych materiałów czyszczących oraz niewłaściwe techniki mycia i suszenia mogą uszkodzić lakier pojazdu i pozostawić skazy, zadrapania, ślady wirowania i hologramy oraz spowodować zmniejszenie połysku pojazdu. Co więcej, może to prowadzić do spadku wartości Twojego auto. Car House w Łodzi to Twoi lokalni eksperci w zakresie bezpiecznej i profesjonalnej korekty lakieru, ochrony lakieru i poprawy połysku, dzięki czemu Twój samochód zostanie przywrócone do dawnej świetności, jakby wyjechał z salonu!

AUTO DETAILING JAKA CENA?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym szczegółowym cennikiem usług auto detailingowych.

USŁUGI PODSTAWOWE

MYCIE POJAZDU

Mycie z zewnątrz

od 50 zł

Mycie zewnątrz + wnętrze

od 100 zł

Przygotowanie auta do sprzedaży

od 500 zł

Mycie silnika

od 100 zł

ZABEZPIECZENIE I RENOWACJA LAKIERU

Odświeżenie lakieru (ONE STEP)

od 450 zł

Korekta lakieru (2 STEP)

od 1100 zł

Zabezpieczenie lakieru woskiem

od 250 zł

Zabezpieczenie lakieru powłoką polimerową

od 400 zł

Zabezpieczenie lakieru powłoką ochronną FX PROTECT Vision Coating C-12 – zabezpieczenie na 12 miesięcy (mycie detailingowe zewnątrz i wewnątrz, czyszczenie i odtłuszczanie karoserii i felg, aplikacja powłoki ochronnej, zabezpieczenie felg woskiem)

od 1200 zł

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną – pakiet PREMIUM (mycie zewnątrz i wewnątrz, czyszczenie i odtłuszczanie karoserii i felg, usuwanie smoły i żywicy, aplikacja powłoki ceramicznej do 3 lat, zabezpieczenie felg woskiem, zabezpieczenie reflektorów powłoką ceramiczną, zabezpieczenie tapicerki skórzanej/materiałowej)

od 2200 zł

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną – pakiet FULL (mycie zewnątrz i wewnątrz, czyszczenie i odtłuszczanie karoserii i felg, usuwanie smoły i żywicy, aplikacja powłoki ceramicznej Fireball Silla do 5 lat, zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną, zabezpieczenie reflektorów powłoką ceramiczną, zabezpieczenie tapicerki skórzanej/materiałowej, aplikacja powłoki hydrofobowej na szybę czołową, zabezpieczenie lakierowanych plastików wewnątrz auta)

od 2800 zł

Polerowanie lamp – komplet

od 100 zł

Zabezpieczenie felg woskiem

od 100 zł

Aplikacja “niewidzialnej wycieraczki” – SOFT99 ULTRA GLACO

od 100 zł

CZYSZCZENIE TAPICERKI

Ekstrakcyjne pranie tapicerki

od 250 zł

Impregnacja tapicerki materiałowej / skórzanej

od 150 zł

Czyszczenie + impregnacja tapicerki skórzanej

od 300 zł

Oferta specjalna dla salonów samochodowych. Prosimy o kontakt na biuro@car-house.pl w celu przedstawienia propozycji.

NASZE REALIZACJE

Auto Detailing – Co to jest korekcja farby?

Jest to proces usuwania śladów zawirowań, niedoskonałości i wszelkich dodatkowych wad lakieru, które niszczą wygląd lakieru. Po pierwsze, pojazd zostanie wyczyszczony w celu usunięcia brudu, a następnie osuszony za pomocą naszego bezdotykowego sprzętu do suszenia. Glina samochodowa usuwa wszelkie związane zanieczyszczenia, takie jak opiłki żelaza, smoła, klej lub robaki. Lakier jest następnie w pełni sprawdzany i wykonywane są odczyty głębokości lakieru przed zakończeniem procedury korekty lakieru. Ten proces składa się z korekcji jednoetapowej (usunięcie do 75% wad pojazdu) lub korekcji wieloetapowej, która może usunąć do 97% wad.

Co to jest ochrona lakieru?

Po poprawieniu delikatnego lakierowania dodamy powłoki ochronne FX Protect.
FX PROTECT to marka, która specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla branży auto detailingu. Powłoki nadadzą lakierowi gładkości, niewyobrażalny połysk, ochronę przed zabrudzeniem oraz hydrofobowe właściwości.

Auto Detailing wewnętrzny

W Car House nie koncentrujemy się tylko na zewnętrznej części pojazdu, ale z pasją pracujemy nad przywróceniem wnętrzu piękna, aby wyglądało jak nowe. Nasze usługi w zakresie detalowania wnętrz mogą obejmować dokładne czyszczenie wnętrza pojazdu oraz usuwanie brudu, kurzu i plam, a także ochronę listew wewnętrznych i skóry. Możemy usunąć wszelkie zapachy i sierść zwierząt domowych.

Auto detailing – wzmocnienie połysku lakieru?

Poprawianie połysku obejmuje również polerowanie maszynowe w celu poprawy wyglądu lakieru poprzez przywrócenie wyrazistości, ożywienie kolorów, przywrócenie połysku i zwiększenie głębi połysku. Wzmocnienie połysku nie jest tak głębokim procesem jak pełna korekcja lakieru która usuwa głębsze wady, choć będą one znacznie zmniejszone.

Napisz do nas!

Imię*

Nazwisko*

Email*

Telefon

Wiadomość

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.