Auto Detailing

Od lat pasjonujemy się auto detailingiem oraz dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami. W naszym studio Car-House w Łodzi zajmujemy się renowacją oraz szeroko pojętą pielęgnacją samochodów osobowych, motocykli, samochodów kempingowych a nawet łodzi motorowych. Oferujemy usługi zabezpieczania folią ochronną PPF, zmianę koloru wybranych elementów lub całego pojazdu – oklejanie folią, oklejenia reklamowe, aplikację powłok ceramicznych, korektę lakieru dzięki której pojazd odzyska swój blask sprzed lat.

W naszej pracy stawiamy na jakość oferowanych usług dlatego nasz zespół tworzą osoby z dużym doświadczeniem w branży. Ponadto ciągle podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, aby być na bieżąco z nowościami. Pracujemy na sprzęcie najwyższej klasy oraz najlepszych produktach dostępnych na rynku. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań aby klient był w 100% zadowolony z efektu końcowego naszej pracy.

Car House zadba o wszystkie Twoje potrzeby związane z auto detailiowaniem pojazdu. Oferując najwyższej jakości pielęgnację samochodu, która może obejmować podstawowe mycie i czyszczenie, aż po szczegółowe detale aby pokazać połysk i ochronę na najwyższym poziomie. Wnętrze samochodu, nadwozie, komora silnika, koła i opony, cokolwiek to jest, możemy się tym zająć.

Zapraszamy mieszkańców Łodzi oraz okolic do bezpośredniego kontaktu:
tel.+48 884 126 666
mail: detailing@car-house.pl
oraz wizyty w naszej firmie Car-House przy ulicy Kasprzaka 6 w Łodzi.

DLACZEGO AUTO DETAILING W CAR HOUSE?

Zastosowanie szkodliwych materiałów czyszczących oraz niewłaściwe techniki mycia i suszenia mogą uszkodzić lakier pojazdu i pozostawić skazy, zadrapania, ślady wirowania i hologramy oraz spowodować zmniejszenie połysku pojazdu. Co więcej, może to prowadzić do spadku wartości Twojego auto. Car House w Łodzi to Twoi lokalni eksperci w zakresie bezpiecznej i profesjonalnej korekty lakieru, ochrony lakieru i poprawy połysku, dzięki czemu Twój samochód zostanie przywrócone do dawnej świetności, jakby wyjechał z salonu!

AUTO DETAILING JAKA CENA?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym szczegółowym cennikiem usług auto detailingowych.

USŁUGI PODSTAWOWE

MYCIE POJAZDU

Mycie z zewnątrz

od 50 zł

Mycie zewnątrz + wnętrze

od 100 zł

Przygotowanie auta do sprzedaży

od 500 zł

Mycie silnika

od 100 zł

ZABEZPIECZENIE I RENOWACJA LAKIERU

Odświeżenie lakieru (ONE STEP)

od 450 zł

Korekta lakieru (2 STEP)

od 1100 zł

Zabezpieczenie lakieru woskiem

od 250 zł

Zabezpieczenie lakieru powłoką polimerową

od 400 zł

Zabezpieczenie lakieru powłoką ochronną FX PROTECT Vision Coating C-12 – zabezpieczenie na 12 miesięcy (mycie detailingowe zewnątrz i wewnątrz, czyszczenie i odtłuszczanie karoserii i felg, aplikacja powłoki ochronnej, zabezpieczenie felg woskiem)

od 1200 zł

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną – pakiet PREMIUM (mycie zewnątrz i wewnątrz, czyszczenie i odtłuszczanie karoserii i felg, usuwanie smoły i żywicy, aplikacja powłoki ceramicznej do 3 lat, zabezpieczenie felg woskiem, zabezpieczenie reflektorów powłoką ceramiczną, zabezpieczenie tapicerki skórzanej/materiałowej)

od 2200 zł

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną – pakiet FULL (mycie zewnątrz i wewnątrz, czyszczenie i odtłuszczanie karoserii i felg, usuwanie smoły i żywicy, aplikacja powłoki ceramicznej Fireball Silla do 5 lat, zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną, zabezpieczenie reflektorów powłoką ceramiczną, zabezpieczenie tapicerki skórzanej/materiałowej, aplikacja powłoki hydrofobowej na szybę czołową, zabezpieczenie lakierowanych plastików wewnątrz auta)

od 2800 zł

Polerowanie lamp – komplet

od 100 zł

Zabezpieczenie felg woskiem

od 100 zł

Aplikacja “niewidzialnej wycieraczki” – SOFT99 ULTRA GLACO

od 100 zł

CZYSZCZENIE TAPICERKI

Ekstrakcyjne pranie tapicerki

od 250 zł

Impregnacja tapicerki materiałowej / skórzanej

od 150 zł

Czyszczenie + impregnacja tapicerki skórzanej

od 300 zł

Oferta specjalna dla salonów samochodowych. Prosimy o kontakt na biuro@car-house.pl w celu przedstawienia propozycji.

NASZE REALIZACJE

Auto Detailing – Co to w ogóle jest?

Jest to wieloetapowy proces usuwania wszelkich niedoskonałości z powierzchni takich jak nadwozie, felgi, wnętrze pojazdu. Auto Detailing to tak naprawdę dopieszczenie każdego elementu z największą dbałością i precyzją o każdy detal.

Co to jest ochrona lakieru?

Lakier jest pod stałym wpływem niekorzystnych czynników takich jak promienie UV, deszcz, mikrouszkodzenia mechaniczne(zarysowania, odpryski). Z czasem traci on swój blask i głębie, pojawiają się rysy co znacząco obniża zarówno wygląd auta jak i jego wartość przy ewentualnej sprzedaży.
Aby zachować powłokę lakierniczą w jak najlepszej kondycji oferujemy zabezpieczenie nadwozia folia ochronną, powłoką ceramiczną lub woskiem.

Auto Detailing wnętrza

W Car House nie koncentrujemy się tylko na zewnętrznej części pojazdu, ale z pasją pracujemy nad przywróceniem piękna również wnętrzu, aby wyglądało jak nowe. Nasze usługi w zakresie detailing’u wnętrza obejmują dokładne czyszczenie kokpitu i plastików wewnętrznych, czyszczenie i impregnacje tapicerki materiałowej lub skórzanej, odkurzanie i pranie dywaników/wykładziny/podsufitki, mycie szyb oraz aplikację niewidzialnej wycieraczki na szybę czołową, ozonowanie wnętrza, oklejanie dekorów i elementów plastikowych.

Auto detailing – wzmocnienie połysku lakieru?

Chcesz przywrócić lakierowi fabryczny połysk , wydobyć jego głębie oraz usunąć zarysowania?
Zdecyduj się na korektę one step (usunięcie ok. 60% zarysowań) lub korektę wieloetapową, która przywróci Twojemu autu dawny blask. Korekta lakieru jest również nieodzownym elementem w przypadku zabezpieczenia nadwozia powłoką ceramiczną.

Napisz do nas!

Imię*

Nazwisko*

Email*

Telefon

Wiadomość

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.